Titles you rated
Sex and the CityRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0