Movies
Ratings
116
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 3.5