Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
AliasRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
Slasher Season 2Rated ★ 2.5