Movies
Ratings
232
Sea FogRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0