Movies
Ratings
106
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0