Series
Ratings
351
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Good Day to be a DogRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.5