Movies
Ratings
581
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 1.5