Series
Ratings
33
GoblinRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5