Titles you rated
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Psycho-Pass: ProvidenceRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5