Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 0.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5