Titles you rated
 Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0 Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
 Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 5.0 Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 5.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
 WITCH WATCHRated ★ 4.0 WITCH WATCHRated ★ 4.0
 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
 Pride and PrejudiceRated ★ 5.0 Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
 HorimiyaRated ★ 4.0 HorimiyaRated ★ 4.0
 Dan Da DanRated ★ 4.0 Dan Da DanRated ★ 4.0
 The World of the MarriedRated ★ 3.5 The World of the MarriedRated ★ 3.5
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 From Season 3Rated ★ 3.0 From Season 3Rated ★ 3.0
 From Season 2Rated ★ 4.0 From Season 2Rated ★ 4.0
 From Season 1Rated ★ 4.0 From Season 1Rated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 The BequeathedRated ★ 3.0 The BequeathedRated ★ 3.0
 WestworldRated ★ 5.0 WestworldRated ★ 5.0