Titles you rated
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Max and RubyRated ★ 4.0
- Max and RubyRated ★ 4.0
- Max and RubyRated ★ 4.0
- YuruYuriRated ★ 2.0
 Yosuga no SoraRated ★ 1.5 Yosuga no SoraRated ★ 1.5
 Tokyo Ghoul: JackRated ★ 3.5 Tokyo Ghoul: JackRated ★ 3.5
 BLOOD-CRated ★ 3.5 BLOOD-CRated ★ 3.5
 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
 Elfen LiedRated ★ 4.0 Elfen LiedRated ★ 4.0
 Flower of EvilRated ★ 3.0 Flower of EvilRated ★ 3.0
- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 2.0
 Non Non BiyoriRated ★ 4.0 Non Non BiyoriRated ★ 4.0
 Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0 Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0
- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 3.0
- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
 Hell GirlRated ★ 3.5 Hell GirlRated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0