Movies
Ratings
208
F1: The MovieRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0