Movies
Ratings
1045
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 1.0