Series
Ratings
57
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Black KnightRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5