Titles you rated
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Romper StomperRated ★ 4.0
This Is EnglandRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 1.5
PonyoRated ★ 2.0