Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0