Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5