Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
BirdRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5