Movies
Ratings
23
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5