Movies
Ratings
64
JawsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Live Today, Die Tomorrow!Rated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0