Titles you rated
The WolverineRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0