Movies
Ratings
55
MonsterRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5