Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0