Series
Ratings
21
SKY CastleRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0