Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 1.5