Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0