Movies
Ratings
66
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0