Titles you rated
- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.5
S LineRated ★ 0.5
The DefectsRated ★ 2.0- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Big MouthRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 3.0