Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
JumperRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 2.0