Movies
Ratings
18
1st KissRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0