Movies
Ratings
58
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Johnny English RebornRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0