Movies
Ratings
507
Hidden FaceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5