Movies
Ratings
232
AntzRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The PacifierRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
ElfRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 1.0