Movies
Ratings
280
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Handsome SuitRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Need for SpeedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
NaokoRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0