Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0