Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 1.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0