Titles you rated
CarsRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
A Few Moments of CheersRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0