Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HiddenRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5