Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
DestinoRated ★ 4.5
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 5.0
The Three CaballerosRated ★ 4.5
Carmen Sandiego: To Steal or Not to StealRated ★ 5.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 5.0
Invader ZIM Enter the FlorpusRated ★ 5.0
Hilda and the Mountain KingRated ★ 4.5
The Madagascar Penguins in a Christmas CaperRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the ReverendRated ★ 5.0- Bolts & BlipRated ★ 3.0