Movies
Ratings
56
InceptionRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
LeonRated ★ 3.5