Series
Ratings
71
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5