Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5