Movies
Ratings
84
In TimeRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0