Series
Ratings
154
Beyond EvilRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.5
Queen WooRated ★ 2.0
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0