Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0