Series
Ratings
88
Dear XRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5