Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0