Movies
Ratings
833
Good NewsRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BeauRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5