Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
NopeRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5